Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1
VANDEBROEK ANTOINE
TTB 58096M02M14 (Jeugd B)00:39:01.001
Alle tijden
2
MÜLLER Max
- - - 00:39:02.002
Alle tijden
3
Verstraeten Thomas
KTT10376M02M14 (Jeugd B)00:39:18.003
Alle tijden
4
Segaert Alec
ITC14824M03M14 (Jeugd B)00:39:22.004
Alle tijden
5
CARRÉ Tom
- - - 00:40:12.005
Alle tijden
6
De Ceuster Jasper
KTT06919M03M14 (Jeugd B)00:40:18.006
Alle tijden
7
Van Humbeeck Seph
TRIBE08391M02M14 (Jeugd B)00:40:39.007
Alle tijden
8
De Dobbelaere Raf
SMO08326M03M14 (Jeugd B)00:41:01.008
Alle tijden
9
PETER Joshua
- - - 00:41:17.009
Alle tijden
10
PETER Jérôme
- - - 00:41:52.0010
Alle tijden
11
TAHAY ELISE
TRTS 59688F02F14 (Jeugd B)00:42:38.0011
Alle tijden
12
GOUDEMANT TOM
NSTT 60418M02M14 (Jeugd B)00:42:58.0012
Alle tijden
13
VANDERMUNTER BASTIEN
TTB 57979M03M14 (Jeugd B)00:43:04.0013
Alle tijden
14
Smolders Senne
KTT06040M03M14 (Jeugd B)00:43:22.0014
Alle tijden
15
Tribout Matthias
GETT09770M02M14 (Jeugd B)00:43:54.0015
Alle tijden
15
Vico Viktor
GETT09469M02M14 (Jeugd B)00:43:54.0015
Alle tijden
17
KRÄMER Luca
- - - 00:44:26.0017
Alle tijden
18
HENRION Tom
BATSTH 60672M02M14 (Jeugd B)00:44:32.0018
Alle tijden
19
Vansteenkiste Rhune
ITC09493F03F14 (Jeugd B)00:44:34.0019
Alle tijden
20
LEBON LEANDRE
NSTT 59657M03M14 (Jeugd B)00:44:46.0020
Alle tijden
21
Van Genechten Sander
ZT10088M03M14 (Jeugd B)00:44:56.0021
Alle tijden
22
LASCHINGER Sarah
- - - 00:45:01.0022
Alle tijden
23
HERMANS Mischa
- - - 00:45:10.0023
Alle tijden
24
GUILLAUME MAXIME
NSTT 59561M03M14 (Jeugd B)00:45:25.0024
Alle tijden
25
DETEMPLE Marie
- - - 00:45:47.0025
Alle tijden
26
HERMES Sophie
- - - 00:46:05.0026
Alle tijden
27
Cottem Marcin
NLT07290M03M14 (Jeugd B)00:46:41.0027
Alle tijden
28
DEBOUCK Elena
- - - 00:46:58.0028
Alle tijden
29
TROISFONTAINES ALBAN
TRTS 59499M02M14 (Jeugd B)00:47:27.0029
Alle tijden
30
Haneca Sebastiaan
ETL19807M02M14 (Jeugd B)00:47:32.0030
Alle tijden
31
Vansteenkiste Tesne
ITC12104M02M14 (Jeugd B)00:47:38.0031
Alle tijden
32
Ghielens Wout
KTT06871M03M14 (Jeugd B)00:47:54.0032
Alle tijden
33
DUSENE Adrien
ATCC 60718M03M14 (Jeugd B)00:49:45.0033
Alle tijden
34
BAILLY Florian
- - - 00:49:54.0034
Alle tijden
35
Van Snick Laure
GETT10666F03F14 (Jeugd B)00:50:10.0035
Alle tijden
36
Ghielens Robbe
KTT06870M03M14 (Jeugd B)00:50:28.0036
Alle tijden
37
Verstrepen Axelle
KTT14027F02F14 (Jeugd B)00:50:36.0037
Alle tijden
38
PAUWELS Ruben
- - - 00:50:47.0038
Alle tijden
39
LOURTIE Martin
Q3T 60830M02M14 (Jeugd B)00:51:25.0039
Alle tijden
40
CAUWE GOERES Valentin
- - - 00:51:45.0040
Alle tijden
41
MESSIAEN EMELINE
TRIGT 57264F03F14 (Jeugd B)00:51:52.0041
Alle tijden
42
VAN LAEKEN LAURYNE
NSTT 60283F03F14 (Jeugd B)00:53:09.0042
Alle tijden
43
MERTENS HELENA
SCBTRI 56330F02F14 (Jeugd B)00:54:40.0043
Alle tijden
44
STOELZAET REMI
Q3T 60423M02M14 (Jeugd B)00:54:48.0044
Alle tijden
45
BLOCKERYE SEBASTIEN
Q3T 60424M03M14 (Jeugd B)00:54:49.0045
Alle tijden
46
GANDIN ETHANE
ATCC 59941F03F14 (Jeugd B)00:56:42.0046
Alle tijden
47
De Laere Alice
ITC25424F02F14 (Jeugd B)00:56:56.0047
Alle tijden
48
DEPUTTER Elise
ATCC 60495F02F14 (Jeugd B)00:57:11.0048
Alle tijden
49
GIRS Matheo
- - - 01:03:50.0049
Alle tijden
50
GHILAIN AUDREY
ATCC 59039F02F14 (Jeugd B)01:11:02.0050
Alle tijden