Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1
Ghielens Wout
KTT06871M03M12 (Jeugd C)02:50:00.005 - - 06:09:00.00308:59:00.001
Alle tijden
2
Ghielens Robbe
KTT06870M03M12 (Jeugd C)03:00:00.0010 - - 06:07:00.00109:07:00.002
Alle tijden
3
Van Nuffelen Wout
GLH07133M04M12 (Jeugd C)03:00:00.0010 - - 06:09:00.00309:09:00.003
Alle tijden
4
Van Genechten Sander
ZT10088M03M12 (Jeugd C)02:31:00.001 - - 06:40:00.00609:11:00.004
Alle tijden
5
Peusens Fien
ETL12606F04F12 (Jeugd C)03:04:00.0014 - - 06:08:00.00209:12:00.005
Alle tijden
6
Keunen Kyara
GLH08651F03F12 (Jeugd C)02:48:00.002 - - 06:53:00.00909:41:00.006
Alle tijden
7
Hilven Tristan
TCM10422M03M12 (Jeugd C)03:21:00.0021 - - 06:21:00.00509:42:00.007
Alle tijden
8
Lambrix Lucas
ZLTC07356M04M12 (Jeugd C)03:08:00.0016 - - 06:43:00.00709:51:00.008
Alle tijden
9
Appermans Merel
ETL04830F03F12 (Jeugd C)02:48:00.002 - - 07:08:00.001509:56:00.009
Alle tijden
10
Smolders Senne
KTT06040M03M12 (Jeugd C)03:02:00.0013 - - 06:59:00.001210:01:00.0010
Alle tijden
11
Pirlet Maxime
ETL06391F03F12 (Jeugd C)02:56:00.007 - - 07:06:00.001310:02:00.0011
Alle tijden
12
Langen Lizzy
TCM09114F04F12 (Jeugd C)03:07:00.0015 - - 06:57:00.001010:04:00.0012
Alle tijden
13
Smeets Jorrit
TCM09835M03M12 (Jeugd C)03:08:00.0016 - - 06:57:00.001010:05:00.0013
Alle tijden
14
Wasiukiewicz Patrycja
ZLTC07182F03F12 (Jeugd C)02:50:00.005 - - 07:17:00.001710:07:00.0014
Alle tijden
15
Driesen Ronan
TCM10416M04M12 (Jeugd C)03:18:00.0020 - - 06:52:00.00810:10:00.0015
Alle tijden
16
Kugler Cynthia
- - F12 (Jeugd C)02:48:00.002 - - 07:33:00.001910:21:00.0016
Alle tijden
17
Verdin Mirthe
ZLTC06229F03F12 (Jeugd C)02:57:00.008 - - 07:30:00.001810:27:00.0017
Alle tijden
18
Michielsen-meulemans Wannes
KTT08712M04M12 (Jeugd C)03:21:00.0021 - - 07:07:00.001410:28:00.0018
Alle tijden
19
Schaeken Xander
ZLTC07183M04M12 (Jeugd C)03:23:00.0023 - - 07:14:00.001610:37:00.0019
Alle tijden
20
Huygens Arne
GETC10381M03M12 (Jeugd C)02:59:00.009 - - 07:39:00.002110:38:00.0020
Alle tijden
21
Bamps Toby
ETL14218M03M12 (Jeugd C)03:13:00.0019 - - 07:41:00.002210:54:00.0021
Alle tijden
22
Vandegaer Bo
GLH07916F04F12 (Jeugd C)03:00:00.0010 - - 08:11:00.002611:11:00.0022
Alle tijden
23
Goffin Yaika
ZLTC06647F04F12 (Jeugd C)03:43:00.0025 - - 07:33:00.001911:16:00.0023
Alle tijden
24
Peray Elias
KTT07252M03M12 (Jeugd C)03:11:00.0018 - - 08:09:00.002511:20:00.0024
Alle tijden
25
Vanthienen Maya
GLH10820F04F12 (Jeugd C)03:32:00.0024 - - 07:49:00.002311:21:00.0025
Alle tijden
26
OPSTEYN ARON
TCM19855M03M12 (Jeugd C)04:03:00.0027 - - 08:00:00.002412:03:00.0026
Alle tijden
27
Millet Alexander
ZLTC06648M04M12 (Jeugd C)03:47:00.0026 - - 10:02:00.002713:49:00.0027
Alle tijden
28
Driesen Tom
ZLTC13149M04M12 (Jeugd C)04:26:00.0028 - - 10:54:00.002815:20:00.0028
Alle tijden
-
De Ceuster Jasper
KTT06919M03M12 (Jeugd C) - - - - - - - -
Alle tijden
-
Lambrix Pauline
ZLTC07995F03F12 (Jeugd C) - - - - - - - -
Alle tijden
-
Vanderbruggen Arjen
- - M12 (Jeugd C) - - - - - - - -
Alle tijden