Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1
Folens Simon
TDL06367M99MU23 (Beloften)00:22:46.281
Alle tijden
2
De Dobbelaere Raf
SMO08326M03M16 (Jeugd A)00:23:59.312
Alle tijden
3
GILLODTS THOMAS
- - M18 (Junioren)00:24:01.343
Alle tijden
4
Vandenbussche Camiel
TBT08561M00MU23 (Beloften)00:24:38.304
Alle tijden
5
Franco Wout
TBT09781M02M18 (Junioren)00:24:41.305
Alle tijden
6
Counoy Hugo
- - MU23 (Beloften)00:24:45.436
Alle tijden
7
Uyttenhove Louis
ITC12244M04M16 (Jeugd A)00:25:03.937
Alle tijden
8
De Smedt Hartwig
3PT10711M03M16 (Jeugd A)00:25:26.848
Alle tijden
9
Kinget Loewis
TBT48171M97MU23 (Beloften)00:25:43.759
Alle tijden
10
Cochin Léo
- - MU23 (Beloften)00:25:51.4910
Alle tijden
11
Verstraeten Gihaio
NLT49104M03M16 (Jeugd A)00:26:09.1211
Alle tijden
12
Masyn Jasper
TBT13337M06M14 (Jeugd B)00:26:41.5612
Alle tijden
13
Debecker Thibaut
TBT44628M07M12 (Jeugd C)00:27:41.3013
Alle tijden
14
Dequae Nele
NLT10588F03F16 (Jeugd A)00:27:47.5014
Alle tijden
15
Beelprez Jonas
- - M24 (Senioren)00:28:06.0915
Alle tijden
16
Baelde Ibe
AP3T44301M05M14 (Jeugd B)00:28:34.0016
Alle tijden
17
Minnebo Lotte
TBT11481F06F14 (Jeugd B)00:28:43.4317
Alle tijden
18
Ares Ruben
NLT07450M04M16 (Jeugd A)00:28:48.4618
Alle tijden
19
Pot Tomas
3KTL44193M93M24 (Senioren)00:29:04.7419
Alle tijden
20
Deleersnyder Remy
NLT08228M07M12 (Jeugd C)00:29:14.6020
Alle tijden
21
Cottenie Emma
NLT10128F05F14 (Jeugd B)00:29:24.5721
Alle tijden
22
Deleersnyder Lise
NLT06484F05F14 (Jeugd B)00:29:27.0822
Alle tijden
23
Devolder Maxime
- - M14 (Jeugd B)00:29:27.2323
Alle tijden
24
De Dobbelaere Jan
SMO08381M67M50 (Masters B)00:29:54.6624
Alle tijden
25
Vanparrys Marc
SMO06497M69M50 (Masters B)00:29:57.0325
Alle tijden
26
Cottem Marcin
NLT07290M03M16 (Jeugd A)00:30:40.8726
Alle tijden
27
Sanders Mathieu
- - M16 (Jeugd A)00:30:41.0327
Alle tijden
28
Desmet Maxime
TBT20055M06M14 (Jeugd B)00:30:42.3128
Alle tijden
29
Kockx Henri
- - M14 (Jeugd B)00:31:17.6629
Alle tijden
30
Delzeyne Robbe
- - MU23 (Beloften)00:31:20.2730
Alle tijden
31
De Waele Karlien
ITC07629F97FU23 (Beloften)00:31:56.3131
Alle tijden
32
De Craemer Bart
3PT48932M87M24 (Senioren)00:31:58.2132
Alle tijden
33
Bady Lionel
- - M24 (Senioren)00:32:15.9533
Alle tijden
34
Deleersnyder Laura
NLT05454F03F16 (Jeugd A)00:32:24.2034
Alle tijden
35
Moerenhout Bart
3PT33409M75M40 (Masters A)00:32:29.6835
Alle tijden
36
Vrielinck Liesa
- - F24 (Senioren)00:33:25.6636
Alle tijden
37
Roman Dieter
SMO09658M74M40 (Masters A)00:33:26.0537
Alle tijden
38
Meulemeester Marc
3VL38599M81M24 (Senioren)00:34:11.5538
Alle tijden
39
Tackx Koen
3VL13299M69M50 (Masters B)00:34:12.6539
Alle tijden
40
Ares Arno
NLT08233M06M14 (Jeugd B)00:34:48.0540
Alle tijden
41
Flameyn Cindy
12BO434769F97FU23 (Beloften)00:35:24.1141
Alle tijden
42
T'jonck Kirina
3VL34778F97FU23 (Beloften)00:35:45.4942
Alle tijden
43
Roelants Sarah
3MD10897F94F24 (Senioren)00:36:15.0643
Alle tijden
44
Moerenhout Oskaar
- - M14 (Jeugd B)00:36:48.1844
Alle tijden
45
Ares Vic
NLT08232M06M14 (Jeugd B)00:37:15.3645
Alle tijden
46
Cottem Norah
NLT08218F06F14 (Jeugd B)00:38:48.4146
Alle tijden
47
marmenout gloria
- - F24 (Senioren)00:39:00.5047
Alle tijden
48
Depaepe Petra
NLT07050F79F40 (Masters A)00:41:36.2848
Alle tijden
49
De Bruyckere Lotte
- - F24 (Senioren)00:46:12.0249
Alle tijden
50
Vandenbussche Joke
- - F24 (Senioren)00:48:01.4750
Alle tijden