Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1ATRIAC 1 (Geens Jelle, Suetens Tom, Swannet Laura, Vermeylen Jolien) - - - - - - - - - - - - - - 01:11:28.471
Alle tijden
2SMO-SPECIALIZED 1 (Basslé Joris, De Cuyper Simon, Kingma Maya, Lenaertz Kiara) - - - - - - - - - - - - - - 01:11:49.052
Alle tijden
3TRIGT 1 (FERRUM Andreia, VANDERPLANCKE ERWIN, DECALUWE KELLY, DE KEYSER CHRISTOPHE) - - - - - - - - - - - - - - 01:14:23.233
Alle tijden
4TRIGT 2 (CLAISSE EMMA, GAYANT Brice, CHAUVEHEID HANNAH, DENTENEER Peter) - - - - - - - - - - - - - - 01:15:18.374
Alle tijden
5ITC - EFC (Sabbe Jasper, Allegaert Matthias, Deldaele Charlotte, Vanhoutte Jonie) - - - - - - - - - - - - - - 01:15:42.075
Alle tijden
6185 Sportoase Cecemel Triatlonteam (De Vet Hanne, Lauryssen Geert, Fleerackers Hasse, Van Looveren Jens) - - - - - - - - - - - - - - 01:16:03.516
Alle tijden
7ATRIAC 2 (Boeye Dieter, Thijs Nick, Heirman Britt, Verdonck Christine) - - - - - - - - - - - - - - 01:16:47.787
Alle tijden
8ATRIAC 3 (Driesen Joran, Veramme Koen, Van Riel Noor, Adams Heleen) - - - - - - - - - - - - - - 01:16:56.838
Alle tijden
9Baby Hammers (Thijs Balte, Vandekerckhove Lotte, Vansteenkiste Rhune, De Ceuster Jasper) - - - - - - - - - - - - - - 01:17:00.869
Alle tijden
10TBT (Minnebo Lotte, Vanden Broucke Giani, Dubin Bo, Schoonbaert Galliano) - - - - - - - - - - - - - - 01:18:22.6110
Alle tijden
11TDL1 (Massant Melanie, Matthys Dries, Storme Anke, De Jaegher Arthur) - - - - - - - - - - - - - - 01:19:02.5911
Alle tijden
12Quatro Formagtri U23 (Meere Joni, Cloetens Arne, Peeters Hanne, Ameye Jarne) - - - - - - - - - - - - - - 01:19:40.5212
Alle tijden
13SMO-BELOFTEN (Claus Karlien, De Dobbelaere Raf, De Dobbelaere Robbe, ROMAN Camille) - - - - - - - - - - - - - - 01:21:33.6413
Alle tijden
14Tribe Veteranen (Polet Kristel, Jonckheere Peggy, Laumen Armand, De Maet Alexander) - - - - - - - - - - - - - - 01:28:09.4614
Alle tijden
15SPTC Jeugd (Vermeiren Lynn, Vermeiren Jelle, De Vet Lotte, Renders Senne) - - - - - - - - - - - - - - 01:28:26.5315
Alle tijden
16TDL 2 (Lemmens Tuur, Bzymek Katarzyna, Tilman Nicolas, Vanderlinden Anneleen) - - - - - - - - - - - - - - 01:28:45.0816
Alle tijden
173MD Masters (Hélin Loïc, Suys Mieke, De Decker Bruno, Mouton Tania) - - - - - - - - - - - - - - 01:32:26.1417
Alle tijden
18SMO-4-FUN (De Boever Curd, Lamote Kristof, Matthys Marjolein, Verscheure Bieke) - - - - - - - - - - - - - - 01:42:39.6118
Alle tijden
- SMO-VETERANEN (De Dobbelaere Jan, Dewilde Michael, Matthys Melanie, Meire Kathleen) - - - - - - - - - - - - - - - -
Alle tijden
- 3PT-Solidpharma (Wera Joachim, Van Vooren Brecht, Maes Katrien, Luyckx Marie) - - - - - - - - - - - - - - - -
Alle tijden