Filter

A1

Heren A1: 100m/200m hinderniszwemmen / obstacles

De Cuyper GustRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:15,3045
De Pauw AsterRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:18,8846
Geraerts MattiasBRCMiniemen16/01/2021lokeren01:18,9414
Verstraeten ErikLERCM5528/02/2021Kessel-Lo01:21,6247
Nuyttens CarlRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,2048
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,3049
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:24,9250
Huysmans BerndSTRCMiniemen13/02/2021Tienen01:26,0315
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse01:26,301
Schoonjans LarsRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,4751
Schoonjans LarsRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,5052
Verweijen JakobLERCBenjamins19/01/2021Wilsele01:27,522
Cortoos NandLERCMiniemen03/04/2021Wilsele01:27,6384
Thijs RuneSTRCMiniemen13/02/2021Tienen01:29,1216
Cortoos NandLERCMiniemen30/01/2021Wilsele01:29,523

Dames A1: 100m/200m hinderniszwemmen / obstacles

Vermeir MarieBRCMiniemen16/01/2021Lokeren01:15,631
Hermans EmiliaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele01:16,442
Goossens YanaSTRCMiniemen06/02/2021Tienen01:19,7522
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:19,8251
Demaldré YnneRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:20,0052
Mertens DomnaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,6253
Broeders NaiaLERCMiniemen28/02/2021Kessel-Lo01:26,6054
wyszynska JuliaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,7455
De Cuyper LoesRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:29,5656
Michiels LuminaVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge01:33,2523
Greveraars LisseLERCMiniemen19/01/2021Wilsele01:35,0024
Legrand LoreRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:35,1457
De Rijcke TineRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:35,2458
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge01:36,3259
De Coninck LentelRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:36,4060

A2

Heren A2: 50m/100m popzwemmen met vinnen / mannequin palmes

Janssens ArnoutRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:31,941
De Cuyper GustRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:35,192
Geraerts MattiasBRCMiniemen07/02/2021Wachtebeke00:35,3046
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:36,2647
De Pauw AsterRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:36,643
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:38,4482
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:40,004
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen07/02/2021Brugge00:40,0248
de Borman CédricSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:41,875
Gillabel EnnoSTRCBenjamins04/04/2021Tienen00:42,3483
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:43,206
Huysmans BerndSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:43,657
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:43,758
de Borman CédricSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:43,8684
Gosseye DaanLERCMiniemen26/01/2021Wilsele00:44,839

Dames A2: 50m/100m popzwemmen met vinnen / mannequin palmes

Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Wachtebeke00:35,041
Hanssens CassandraPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:36,3670
De Cuyper LoesRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:37,582
Demaldré YnneRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:37,663
Greveraars LisseLERCMiniemen26/01/2021Wilsele00:38,864
Broeders NaiaLERCMiniemen28/02/2021Kessel-Lo00:39,1671
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen11/01/2021Brugge00:39,2572
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:39,6477
Bouajoul FarahRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:40,085
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins07/02/2021Brugge00:42,0947
Legrand LoreRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:42,666
Serediuc EmmaRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:42,947
Michiels LuminaVZWDHMiniemen11/01/2021Brugge00:43,0548
De Meijer OliviaPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:43,1373
De Coninck LentelRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:43,2249

A3

Heren A3: 50m/100m combiné

Janssens ArnoutRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:38,1623
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:40,7224
De Pauw AsterRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:42,0025
Nuyttens CarlRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:43,2326
De Cuyper GustRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:44,5127
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:45,9228
Huysmans BerndSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:47,501
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:47,6464
DEBUSSCHERE BRIEKVZWDHMiniemen07/02/2021Brugge00:48,0129
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen11/01/2021Brugge00:51,0230
Buggenhout DagoRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:51,8531
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins27/03/2021Asse00:52,1656
Schoonjans LarsRCTALMiniemen27/03/2021Asse00:52,5457
DEBUSSCHERE BRIEKVZWDHMiniemen11/01/2021Brugge00:53,1032
Thijs RuneSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:53,822

Dames A3: 50m/100m combiné

Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Lokeren00:40,881
Vermeir MarieBRCMiniemen04/02/2021Wachtebeke00:41,5018
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge00:44,1542
Mertens DomnaRCTALMiniemen27/03/2021Asse00:44,9443
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:45,5619
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:45,6851
Demaldré YnneRCTALBenjamins13/02/2021Asse00:46,8920
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins17/01/2021Brugge00:47,0321
Michiels LuminaVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge00:47,1522
Broeders NaiaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele00:47,392
Mertens DomnaRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:47,5423
Goossens YanaSTRCMiniemen02/01/2021Sint-Truiden00:50,203
De Cuyper LoesRCTALBenjamins13/02/2021Asse00:50,4224
Serediuc EmmaRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:51,3625
Legrand LoreRCTALBenjamins13/02/2021Asse00:53,8726

A4

Heren A4: 50m popzwemmen / mannequin

Ceusters JoniLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:29,8860
Van Laethem MaartenRCTALSenioren27/03/2021Asse00:31,1661
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/03/2021Tienen00:31,4162
Vandersteen JelleSTRCSenioren04/04/2021Tienen00:31,5788
Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:32,5863
Borgelioen KonradLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:32,6789
Bolckmans LenzLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:32,7664
Goossens IlianBRCJunioren05/04/2021lokeren00:32,9190
Vandersteen JelleSTRCSenioren02/01/2021Sint-Truiden00:32,971
Borgelioen KonradLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:33,3465
Borgelioen KonradLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:33,3866
Van Keer YoranLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:33,6767
Montald RafLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:33,712
Jacobs BenBRCSenioren05/04/2021lokeren00:34,1291
Vandereet TimonLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:34,5268

Dames A4: 50m popzwemmen / mannequin

Boogaerts SofieLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:35,9485
Boogaerts SofieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:36,7359
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:36,9186
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:37,3787
Van De Plas BoLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:38,2460
Bracke NellBRCSenioren05/04/2021lokeren00:38,9888
Bracke LiezelBRCJunioren07/04/2021Brugge00:38,9989
Bracke LiezelBRCJunioren09/01/2021Lokeren00:39,421
Croes EliseSTRCJunioren04/04/2021Tienen00:39,5490
Dumortier LoreLERCJunioren22/03/2021Wilsele00:39,9061
Jacobs EllaBRCCadetten07/04/2021Brugge00:39,9991
Bracke NellBRCSenioren09/01/2021Lokeren00:40,022
Dumortier LoreLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:40,1362
Jacobs EllaBRCCadetten09/01/2021Lokeren00:40,163
Geubels KaatRCTALSenioren20/02/2021Asse00:40,2834

A5

Heren A5: 50m/100m lifesaver

Janssens ArnoutRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:38,021
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:39,5728
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:41,2069
De Cuyper GustRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:42,162
Cortoos NandLERCMiniemen03/04/2021Wilsele00:42,7870
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:42,8529
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:43,863
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:44,004
Thijs RuneSTRCMiniemen13/02/2021Tienen00:44,1630
DEBUSSCHERE BRIEKVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:44,6831
Huysmans BerndSTRCMiniemen13/02/2021Tienen00:45,5432
De Pauw AsterRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:45,925
Cortoos NandLERCMiniemen30/01/2021Wilsele00:46,186
Huysmans ReinerSTRCBenjamins04/04/2021Tienen00:46,5571
Schoonjans LarsRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:48,417

Dames A5: 50m/100m lifesaver

REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:38,9555
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins04/01/2021Brugge00:39,1431
Michiels LuminaVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:39,1532
Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Wachtebeke00:39,461
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:40,8466
Bouajoul FarahRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:42,402
Demaldré YnneRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:43,323
De Cuyper LoesRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:43,464
De Meijer OliviaPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:43,5956
Hermans EmiliaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele00:43,615
Goossens YanaSTRCMiniemen06/02/2021Tienen00:44,5633
Hanssens CassandraPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:45,6657
Vandevoort NoorSTRCMiniemen13/02/2021Tienen00:45,8134
Mertens DomnaRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:47,946
Huysmans MarenSTRCBenjamins04/04/2021Tienen00:49,0867

A6

Heren A6: 100m/200m superlifesaver

Janssens ArnoutRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:35,405
Geraerts MattiasBRCMiniemen30/01/2021lokeren01:45,596
Nuyttens CarlRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:46,387
De Cuyper GustRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:52,378
Huysmans BerndSTRCMiniemen13/03/2021Tienen01:54,3444
De Pauw AsterRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:55,119
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen01:55,6658
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen31/01/2021Brugge01:58,0310
Gillabel EnnoSTRCBenjamins04/04/2021Tienen02:03,5959
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins20/02/2021Asse02:04,0211
Mertens SimeonRCTALBenjamins20/02/2021Asse02:08,4412
Verstraete MathisSTRCBenjamins04/04/2021Tienen02:09,5160
de Borman CédricSTRCMiniemen13/03/2021Tienen02:15,4745
Gillabel EnnoSTRCBenjamins13/03/2021Tienen02:16,3746
Bolckmans LenzLERCSenioren03/04/2021Wilsele02:17,4661

Dames A6: 100m/200m superlifesaver

Vermeir MarieBRCMiniemen03/02/2021Wachtebeke01:41,405
Goossens YanaSTRCMiniemen06/03/2021Tienen01:47,5638
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen01:48,1453
De Cuyper LoesRCTALBenjamins20/02/2021Asse01:50,886
Broeders NaiaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele01:50,951
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:51,067
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen31/01/2021Brugge01:51,4239
Vandevoort NoorSTRCMiniemen13/03/2021Tienen01:56,2840
Demaldré YnneRCTALBenjamins20/02/2021Asse01:57,098
wyszynska JuliaRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:57,909
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins31/01/2021Brugge01:59,0110
Michiels LuminaVZWDHMiniemen31/01/2021Brugge01:59,2111
Legrand LoreRCTALBenjamins20/02/2021Asse02:04,6412
Mertens DomnaRCTALMiniemen20/02/2021Asse02:05,1313
Huysmans MarenSTRCBenjamins04/04/2021Tienen02:10,0054

B1

Heren B1: 50m hinderniszwemmen / obstacles

Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:24,8149
Ceusters JoniLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:25,5878
Carchon BrechtLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:25,6750
Van Keer YoranLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:25,7451
Van Laethem MaartenRCTALSenioren27/03/2021Asse00:26,1852
Van Genechten SanderLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:26,9353
Wilmots RobbeRCTALSenioren27/03/2021Asse00:27,6254
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/02/2021Tienen00:27,8414
ABBEEL STEFVZWDHCadetten17/01/2021Brugge00:28,0115
Van den Broeck MatteoLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:28,0755
Jacobs BenBRCSenioren05/04/2021lokeren00:28,2279
Montald RafLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:28,3780
Goossens TorstenBRCCadetten05/04/2021lokeren00:29,3181
CASIER ROBINVZWDHSenioren17/01/2021Brugge00:30,0216
Jacobs BenBRCSenioren23/01/2021Lokeren00:30,321

Dames B1: 50m hinderniszwemmen / obstacles

Van De Plas BoLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:29,9383
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:30,2284
Roskin LotteLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:30,3247
Croes EliseSTRCJunioren06/02/2021Tienen00:30,9823
Bracke NellBRCSenioren05/04/2021lokeren00:31,6585
Dumortier LoreLERCJunioren03/04/2021Wilsele00:31,8286
Geubels KaatRCTALSenioren27/03/2021Asse00:32,0448
Frooninckx LaurenLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:32,0687
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:32,2988
Casteele HanneRCTALSenioren27/03/2021Asse00:32,6049
Wijnant MarjoleinRCTALJunioren27/03/2021Asse00:32,9050
Jacobs EllaBRCCadetten23/01/2021Lokeren00:33,051
Sticker LienRCTALCadetten27/03/2021Asse00:33,0851
Geubels KaatRCTALSenioren02/01/2021Asse00:33,622
De Greef RuthRCTALJunioren27/03/2021Asse00:33,6252

B2

Heren B2: 25m popvervoeren / Remorquage mannequin

Ceusters JoniLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:16,0442
Ceusters JoniLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:16,3171
Van Laethem MaartenRCTALSenioren13/02/2021Asse00:17,1210
Bolckmans LenzLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:17,2472
Bolckmans LenzLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:17,4243
Bolckmans LenzLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:17,6244
Montald RafLERCSenioren28/02/2021Wilsele00:17,7045
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/02/2021Tienen00:17,8511
Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:18,0346
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/03/2021Tienen00:18,1447
Montald RafLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:18,3073
Borgelioen KonradLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:18,3548
Vandersteen JelleSTRCSenioren04/04/2021Tienen00:18,4674
Borgelioen KonradLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:18,5749
Borgelioen KonradLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:18,6675

Dames B2: 25m popvervoeren / Remorquage mannequin

Lindekens StefanieLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,0437
Frooninckx LaurenLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,4038
Boogaerts SofieLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,4839
Boogaerts SofieLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,5668
Boogaerts SofieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:20,6840
Lindekens StefanieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:20,7041
Van De Plas BoLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,8169
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:21,0370
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:21,0671
Van De Plas BoLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:21,2442
Bracke LiezelBRCJunioren06/03/2021Wachtebeke00:21,9243
Jacobs EllaBRCCadetten06/03/2021Wachtebeke00:21,9844
Heemels RobinLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:22,0545
Van De Plas BoLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:22,3046
Bracke LiezelBRCJunioren23/01/2021Lokeren00:22,481

B3

Heren B3: 50m zwemvliezen / palmes

Bolckmans LenzLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:19,021
Van Laethem MaartenRCTALSenioren13/02/2021Asse00:19,9225
Vandereet TimonLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:19,9977
Wilmots RobbeRCTALSenioren13/02/2021Asse00:20,0226
Borgelioen KenricLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:20,102
Vandereet TimonLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:20,213
Borgelioen KenricLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,5078
Montald RafLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:21,054
Van Hee EmmanuelLERCJunioren03/04/2021Wilsele00:21,6479
Croes MatisseSTRCCadetten08/02/2021Tienen00:21,7027
Van Hee EmmanuelLERCJunioren30/01/2021Wilsele00:21,815
Borgelioen KonradLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,116
Bockstaele SheanBRCSenioren31/01/2021lokeren00:22,667
Vandersteen JelleSTRCSenioren02/01/2021Sint-Truiden00:22,848
Bockstaele FrancoisBRCM4004/02/2021Wachtebeke00:22,9028

Dames B3: 50m zwemvliezen / palmes

Croes EliseSTRCJunioren02/01/2021Sint-Truiden00:20,431
Boogaerts SofieLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,092
Heemels RobinLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,323
Van De Plas BoLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,454
Istas LotteSTRCJunioren08/02/2021Tienen00:22,7338
Jacobs EllaBRCCadetten23/01/2021Wachtebeke00:23,095
Bracke NellBRCSenioren23/01/2021Wachtebeke00:24,016
S'Heeren MirteSTRCCadetten06/02/2021Tienen00:24,2039
S'Heeren MirteSTRCCadetten02/01/2021Sint-Truiden00:24,337
Lindekens StefanieLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:24,468
Derwael FienSTRCCadetten04/04/2021Tienen00:24,5797
Dumortier LoreLERCJunioren03/04/2021Wilsele00:24,8598
Bracke LiezelBRCJunioren23/01/2021Wachtebeke00:24,909
De Rijcke LotteRCTALJunioren20/02/2021Asse00:25,0040
Istas LotteSTRCJunioren02/01/2021Sint-Truiden00:25,3310

O1

Heren O1: 100m sprint op atletiekpiste

Geen data gevonden

Dames O1: 100m sprint op atletiekpiste

Geen data gevonden

O2

Heren O2: 2000m lopen op atletiekpiste

Geen data gevonden

Dames O2: 2000m lopen op atletiekpiste

Geen data gevonden

O3

Heren O3: 500m Board peddelen op vlak water

Geen data gevonden

Dames O3: 500m Board peddelen op vlak water

Geen data gevonden

O4

Heren O4: 1000m Surfski op vlak water

Geen data gevonden

Dames O4: 1000m Surfski op vlak water

Geen data gevonden