Filter

A1

Heren A1: 100m/200m hinderniszwemmen / obstacles

De Cuyper GustRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:15,3045
De Pauw AsterRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:18,8846
Geraerts MattiasBRCMiniemen16/01/2021lokeren01:18,9414
Verstraeten ErikLERCM5528/02/2021Kessel-Lo01:21,6247
Nuyttens CarlRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,2048
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,3049
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:24,9250
Huysmans BerndSTRCMiniemen13/02/2021Tienen01:26,0315
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse01:26,301
Kenis JerritBLiTSBenjamins17/04/2021Beerse01:26,6084
Schoonjans LarsRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,4751
Schoonjans LarsRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,5052
Verweijen JakobLERCBenjamins19/01/2021Wilsele01:27,522
Cortoos NandLERCMiniemen03/04/2021Wilsele01:27,6385
Thijs RuneSTRCMiniemen13/02/2021Tienen01:29,1216

Dames A1: 100m/200m hinderniszwemmen / obstacles

Vermeir MarieBRCMiniemen16/01/2021Lokeren01:15,631
Hermans EmiliaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele01:16,442
Goossens YanaSTRCMiniemen06/02/2021Tienen01:19,7522
Demaldré YnneRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:19,8290
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:19,8251
Demaldré YnneRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:20,0052
Mertens DomnaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:22,6253
Broeders NaiaLERCMiniemen28/02/2021Kessel-Lo01:26,6054
wyszynska JuliaRCTALMiniemen27/03/2021Asse01:27,7455
De Cuyper LoesRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:29,5656
Michiels LuminaVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge01:33,2523
De Rijcke TineRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:33,7491
Greveraars LisseLERCMiniemen19/01/2021Wilsele01:35,0024
Legrand LoreRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:35,1457
De Rijcke TineRCTALBenjamins27/03/2021Asse01:35,2458

A2

Heren A2: 50m/100m popzwemmen met vinnen / mannequin palmes

Janssens ArnoutRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:30,5582
De Cuyper GustRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:31,3983
Janssens ArnoutRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:31,941
De Pauw AsterRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:33,8684
De Cuyper GustRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:35,192
Geraerts MattiasBRCMiniemen07/02/2021Wachtebeke00:35,3046
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:36,2647
De Pauw AsterRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:36,643
Nuyttens CarlRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:37,1485
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:38,4486
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:38,6187
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:40,004
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen07/02/2021Brugge00:40,0248
de Borman CédricSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:41,875
Wijnant SiemenRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:42,1488

Dames A2: 50m/100m popzwemmen met vinnen / mannequin palmes

Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:33,7077
Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Wachtebeke00:35,041
De Cuyper LoesRCTALBenjamins18/04/2021Asse00:35,4078
Hanssens CassandraPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:36,3670
Demaldré YnneRCTALBenjamins18/04/2021Asse00:37,1079
De Cuyper LoesRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:37,582
Demaldré YnneRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:37,663
Greveraars LisseLERCMiniemen26/01/2021Wilsele00:38,864
Mertens DomnaRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:38,9480
Broeders NaiaLERCMiniemen28/02/2021Kessel-Lo00:39,1671
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen11/01/2021Brugge00:39,2572
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:39,6481
Bouajoul FarahRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:39,6582
Bouajoul FarahRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:40,085
Serediuc EmmaRCTALMiniemen18/04/2021Asse00:41,8283

A3

Heren A3: 50m/100m combiné

Janssens ArnoutRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:38,1623
Janssens ArnoutRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:39,3164
De Pauw AsterRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:40,4565
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:40,7224
De Pauw AsterRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:42,0025
De Cuyper GustRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:42,6066
Nuyttens CarlRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:43,2326
De Cuyper GustRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:44,5127
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:45,9228
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:46,0967
Nuyttens CarlRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:46,6268
Huysmans BerndSTRCMiniemen09/01/2021Sint-Truiden00:47,501
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:47,6469
DEBUSSCHERE BRIEKVZWDHMiniemen07/02/2021Brugge00:48,0129
Buggenhout DagoRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:50,2670

Dames A3: 50m/100m combiné

Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Lokeren00:40,881
Vermeir MarieBRCMiniemen04/02/2021Wachtebeke00:41,5018
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:43,0251
Mertens DomnaRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:43,9652
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge00:44,1542
Mertens DomnaRCTALMiniemen27/03/2021Asse00:44,9443
Demaldré YnneRCTALBenjamins11/04/2021Asse00:44,9553
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:45,5619
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:45,6854
Demaldré YnneRCTALBenjamins13/02/2021Asse00:46,8920
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins17/01/2021Brugge00:47,0321
Michiels LuminaVZWDHMiniemen17/01/2021Brugge00:47,1522
Broeders NaiaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele00:47,392
Mertens DomnaRCTALMiniemen13/02/2021Asse00:47,5423
De Cuyper LoesRCTALBenjamins11/04/2021Asse00:49,0455

A4

Heren A4: 50m popzwemmen / mannequin

Ceusters JoniLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:29,8860
Van Laethem MaartenRCTALSenioren18/04/2021Asse00:30,7288
Van Laethem MaartenRCTALSenioren27/03/2021Asse00:31,1661
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/03/2021Tienen00:31,4162
Vandersteen JelleSTRCSenioren04/04/2021Tienen00:31,5789
Baelus WouterBLiTSM3017/04/2021Beerse00:32,4690
Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:32,5863
Borgelioen KonradLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:32,6791
Bolckmans LenzLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:32,7664
Goossens IlianBRCJunioren05/04/2021lokeren00:32,9192
Vandersteen JelleSTRCSenioren02/01/2021Sint-Truiden00:32,971
Borgelioen KonradLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:33,3465
Borgelioen KonradLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:33,3866
Van Keer YoranLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:33,6767
Montald RafLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:33,712

Dames A4: 50m popzwemmen / mannequin

Boogaerts SofieLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:35,9485
Boogaerts SofieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:36,7359
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:36,9186
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:37,3787
Van De Plas BoLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:38,2460
Bracke LiezelBRCJunioren02/05/2021Wachtebeke00:38,73133
Bracke NellBRCSenioren05/04/2021lokeren00:38,9888
Bracke LiezelBRCJunioren07/04/2021Brugge00:38,9989
Bracke LiezelBRCJunioren09/01/2021Lokeren00:39,421
Croes EliseSTRCJunioren04/04/2021Tienen00:39,5490
Dumortier LoreLERCJunioren22/03/2021Wilsele00:39,9061
Jacobs EllaBRCCadetten07/04/2021Brugge00:39,9991
Bracke NellBRCSenioren09/01/2021Lokeren00:40,022
Dumortier LoreLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:40,1362
Jacobs EllaBRCCadetten09/01/2021Lokeren00:40,163

A5

Heren A5: 50m/100m lifesaver

Janssens ArnoutRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:33,9269
De Cuyper GustRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:35,9670
De Pauw AsterRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:37,5771
Janssens ArnoutRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:38,021
Geraerts MattiasBRCMiniemen23/01/2021lokeren00:39,5728
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:40,4072
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:41,2073
Nuyttens CarlRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:41,2874
De Cuyper GustRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:42,162
Cortoos NandLERCMiniemen03/04/2021Wilsele00:42,7875
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:42,8529
Nuyttens CarlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:43,863
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:44,004
Thijs RuneSTRCMiniemen13/02/2021Tienen00:44,1630
Wijnant SiemenRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:44,2076

Dames A5: 50m/100m lifesaver

REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:38,9555
REINQUIN GAELLEVZWDHBenjamins04/01/2021Brugge00:39,1431
Michiels LuminaVZWDHMiniemen04/01/2021Brugge00:39,1532
Vermeir MarieBRCMiniemen23/01/2021Wachtebeke00:39,461
Bouajoul FarahRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:39,4666
De Cuyper LoesRCTALBenjamins11/04/2021Asse00:40,7667
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen00:40,8468
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:41,0669
Demaldré YnneRCTALBenjamins11/04/2021Asse00:41,3470
Bouajoul FarahRCTALMiniemen02/01/2021Asse00:42,402
Mertens DomnaRCTALMiniemen11/04/2021Asse00:43,1071
Demaldré YnneRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:43,323
De Cuyper LoesRCTALBenjamins02/01/2021Asse00:43,464
De Meijer OliviaPoRCMiniemen06/02/2021Ekeren00:43,5956
Hermans EmiliaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele00:43,615

A6

Heren A6: 100m/200m superlifesaver

Janssens ArnoutRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:35,405
Janssens ArnoutRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:37,5758
De Cuyper GustRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:40,8459
De Pauw AsterRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:44,7960
Geraerts MattiasBRCMiniemen30/01/2021lokeren01:45,596
Van Der Meersch TijlRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:46,1061
Nuyttens CarlRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:46,387
De Cuyper GustRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:52,378
Huysmans BerndSTRCMiniemen13/03/2021Tienen01:54,3444
De Pauw AsterRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:55,119
Huysmans BerndSTRCMiniemen04/04/2021Tienen01:55,6662
DEPAUW MAUROVZWDHMiniemen31/01/2021Brugge01:58,0310
Van Heymbeeck JurreRCTALBenjamins18/04/2021Asse01:58,6463
Wijnant SiemenRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:58,6664
Kenis JerritBLiTSBenjamins17/04/2021Beerse02:02,3365

Dames A6: 100m/200m superlifesaver

Vermeir MarieBRCMiniemen03/02/2021Wachtebeke01:41,405
Demaldré YnneRCTALBenjamins18/04/2021Asse01:47,0053
Goossens YanaSTRCMiniemen06/03/2021Tienen01:47,5638
Goossens YanaSTRCMiniemen04/04/2021Tienen01:48,1454
De Cuyper LoesRCTALBenjamins18/04/2021Asse01:50,1855
Bouajoul FarahRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:50,7256
De Cuyper LoesRCTALBenjamins20/02/2021Asse01:50,886
Broeders NaiaLERCMiniemen30/01/2021Wilsele01:50,951
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:51,067
REINQUIN JALOUVZWDHMiniemen31/01/2021Brugge01:51,4239
Mertens DomnaRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:54,2457
Vandevoort NoorSTRCMiniemen13/03/2021Tienen01:56,2840
Demaldré YnneRCTALBenjamins20/02/2021Asse01:57,098
wyszynska JuliaRCTALMiniemen20/02/2021Asse01:57,909
Vanderstraeten MayaRCTALMiniemen18/04/2021Asse01:58,3058

B1

Heren B1: 50m hinderniszwemmen / obstacles

Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:24,8149
Ceusters JoniLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:25,5878
Carchon BrechtLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:25,6750
Van Keer YoranLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:25,7451
Van Laethem MaartenRCTALSenioren27/03/2021Asse00:26,1852
Van Genechten SanderLERCJunioren28/02/2021Kessel-Lo00:26,9353
Wilmots RobbeRCTALSenioren27/03/2021Asse00:27,6254
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/02/2021Tienen00:27,8414
ABBEEL STEFVZWDHCadetten17/01/2021Brugge00:28,0115
Van den Broeck MatteoLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:28,0755
Jacobs BenBRCSenioren05/04/2021lokeren00:28,2279
Montald RafLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:28,3780
Goossens TorstenBRCCadetten05/04/2021lokeren00:29,3181
CASIER ROBINVZWDHSenioren17/01/2021Brugge00:30,0216
Jacobs BenBRCSenioren23/01/2021Lokeren00:30,321

Dames B1: 50m hinderniszwemmen / obstacles

Van De Plas BoLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:29,9383
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:30,2284
Roskin LotteLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:30,3247
Croes EliseSTRCJunioren06/02/2021Tienen00:30,9823
Bracke NellBRCSenioren05/04/2021lokeren00:31,6585
Dumortier LoreLERCJunioren03/04/2021Wilsele00:31,8286
Geubels KaatRCTALSenioren27/03/2021Asse00:32,0448
Frooninckx LaurenLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:32,0687
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:32,2988
Casteele HanneRCTALSenioren27/03/2021Asse00:32,6049
Wijnant MarjoleinRCTALJunioren27/03/2021Asse00:32,9050
Jacobs EllaBRCCadetten23/01/2021Lokeren00:33,051
Sticker LienRCTALCadetten27/03/2021Asse00:33,0851
Geubels KaatRCTALSenioren02/01/2021Asse00:33,622
De Greef RuthRCTALJunioren27/03/2021Asse00:33,6252

B2

Heren B2: 25m popvervoeren / Remorquage mannequin

Ceusters JoniLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:16,0442
Ceusters JoniLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:16,3171
Van Laethem MaartenRCTALSenioren13/02/2021Asse00:17,1210
Bolckmans LenzLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:17,2472
Bolckmans LenzLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:17,4243
Bolckmans LenzLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:17,6244
Montald RafLERCSenioren28/02/2021Wilsele00:17,7045
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/02/2021Tienen00:17,8511
Vangoetsenhoven DriesLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:18,0346
Vandersteen JelleSTRCSenioren06/03/2021Tienen00:18,1447
Montald RafLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:18,3073
Borgelioen KonradLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:18,3548
Vandersteen JelleSTRCSenioren04/04/2021Tienen00:18,4674
Borgelioen KonradLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:18,5749
Borgelioen KonradLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:18,6675

Dames B2: 25m popvervoeren / Remorquage mannequin

Lindekens StefanieLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,0437
Frooninckx LaurenLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,4038
Boogaerts SofieLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:20,4839
Boogaerts SofieLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,5668
Boogaerts SofieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:20,6840
Lindekens StefanieLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:20,7041
Van De Plas BoLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,8169
Bracke LiezelBRCJunioren05/04/2021lokeren00:21,0370
Jacobs EllaBRCCadetten05/04/2021lokeren00:21,0671
Van De Plas BoLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:21,2442
Bracke LiezelBRCJunioren06/03/2021Wachtebeke00:21,9243
Jacobs EllaBRCCadetten06/03/2021Wachtebeke00:21,9844
Geubels KaatRCTALSenioren11/04/2021Asse00:22,0272
Heemels RobinLERCSenioren28/02/2021Kessel-Lo00:22,0545
Van De Plas BoLERCSenioren22/03/2021Wilsele00:22,3046

B3

Heren B3: 50m zwemvliezen / palmes

Wilmots RobbeRCTALSenioren14/04/2021Wachtebeke00:18,8477
Bolckmans LenzLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:19,021
Van Laethem MaartenRCTALSenioren13/02/2021Asse00:19,9225
Vandereet TimonLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:19,9978
Wilmots RobbeRCTALSenioren13/02/2021Asse00:20,0226
Borgelioen KenricLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:20,102
Vandereet TimonLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:20,213
Borgelioen KenricLERCSenioren03/04/2021Wilsele00:20,5079
Montald RafLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:21,054
Van Hee EmmanuelLERCJunioren03/04/2021Wilsele00:21,6480
Croes MatisseSTRCCadetten08/02/2021Tienen00:21,7027
Van Hee EmmanuelLERCJunioren30/01/2021Wilsele00:21,815
Borgelioen KonradLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,116
Bockstaele SheanBRCSenioren31/01/2021lokeren00:22,667
Vandersteen JelleSTRCSenioren02/01/2021Sint-Truiden00:22,848

Dames B3: 50m zwemvliezen / palmes

Croes EliseSTRCJunioren02/05/2021Wachtebeke00:19,98121
Croes EliseSTRCJunioren02/01/2021Sint-Truiden00:20,431
Boogaerts SofieLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,092
Heemels RobinLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,323
Van De Plas BoLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:22,454
Jacobs EllaBRCCadetten02/05/2021Wachtebeke00:22,50122
Istas LotteSTRCJunioren08/02/2021Tienen00:22,7338
Jacobs EllaBRCCadetten23/01/2021Wachtebeke00:23,095
Bracke NellBRCSenioren23/01/2021Wachtebeke00:24,016
S'Heeren MirteSTRCCadetten06/02/2021Tienen00:24,2039
De Rijcke LotteRCTALJunioren11/04/2021Asse00:24,2697
S'Heeren MirteSTRCCadetten02/01/2021Sint-Truiden00:24,337
Geubels KaatRCTALSenioren11/04/2021Asse00:24,4298
Lindekens StefanieLERCSenioren30/01/2021Wilsele00:24,468
Derwael FienSTRCCadetten04/04/2021Tienen00:24,5799

O1

Heren O1: 100m sprint op atletiekpiste

Geen data gevonden

Dames O1: 100m sprint op atletiekpiste

Geen data gevonden

O2

Heren O2: 2000m lopen op atletiekpiste

Geen data gevonden

Dames O2: 2000m lopen op atletiekpiste

Geen data gevonden

O3

Heren O3: 500m Board peddelen op vlak water

Geen data gevonden

Dames O3: 500m Board peddelen op vlak water

Geen data gevonden

O4

Heren O4: 1000m Surfski op vlak water

Geen data gevonden

Dames O4: 1000m Surfski op vlak water

Geen data gevonden