Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1
van Anrooij Shirin
- - F14 (Jeugd B)11:00:00.001101:00:00.00101:00:00.00104:00:00.00401:00:00.00100:39:58.801
Alle tijden
2
TAHAY ELISE
TRTS 59688F02F14 (Jeugd B)01:00:00.00106:00:00.00602:00:00.00213:00:00.001302:00:00.00200:40:35.032
Alle tijden
3
Vandekerckhove Lotte
NLT05927F02F14 (Jeugd B)04:00:00.00402:00:00.00205:00:00.00505:00:00.00503:00:00.00300:41:51.803
Alle tijden
4
Van Laarhoven Renée
GETC07129F02F14 (Jeugd B)03:00:00.00305:00:00.00503:00:00.00310:00:00.001007:00:00.00700:43:18.494
Alle tijden
5
Vansteenkiste Rhune
ITC09493F03F14 (Jeugd B)05:00:00.00508:00:00.00807:00:00.00702:00:00.00205:00:00.00500:43:39.155
Alle tijden
6
Dequae Nele
NLT10588F03F14 (Jeugd B)10:00:00.001003:00:00.00308:00:00.00803:00:00.00306:00:00.00600:43:56.626
Alle tijden
7
Debouck Elena
ITC08241F02F14 (Jeugd B)06:00:00.00604:00:00.00404:00:00.00401:00:00.00110:00:00.001000:44:22.317
Alle tijden
8
Verstrepen Axelle
KTT14027F02F14 (Jeugd B)02:00:00.00210:00:00.001006:00:00.00607:00:00.00711:00:00.001100:45:02.928
Alle tijden
9
D'haene Yara
NLT05025F03F14 (Jeugd B)09:00:00.00907:00:00.00710:00:00.001016:00:00.001604:00:00.00400:45:36.299
Alle tijden
10
MESSIAEN EMELINE
TRIGT 57264F03F14 (Jeugd B)07:00:00.00712:00:00.001209:00:00.00909:00:00.00916:00:00.001600:47:12.6510
Alle tijden
11
Deleersnyder Laura
NLT05454F03F14 (Jeugd B)08:00:00.00818:00:00.001811:00:00.001112:00:00.001209:00:00.00900:47:32.8511
Alle tijden
12
Van Snick Laure
GETT10666F03F14 (Jeugd B)17:00:00.001709:00:00.00914:00:00.001417:00:00.001708:00:00.00800:48:57.2112
Alle tijden
13
Pirlet Maxime
ETL06391F03F14 (Jeugd B)12:00:00.001214:00:00.001412:00:00.001220:00:00.002015:00:00.001500:49:40.0413
Alle tijden
14
Lammens Leena
NLT09877F03F14 (Jeugd B)13:00:00.001313:00:00.001313:00:00.001308:00:00.00812:00:00.001200:49:55.2114
Alle tijden
15
GANDIN ETHANE
ATCC 59941F03F14 (Jeugd B)19:00:00.001915:00:00.001516:00:00.001611:00:00.001113:00:00.001300:51:18.6615
Alle tijden
16
De Groote Julie
GETT09463F03F14 (Jeugd B)16:00:00.001617:00:00.001715:00:00.001519:00:00.001918:00:00.001800:51:26.8816
Alle tijden
17
Baluwé Margot
NLT05292F03F14 (Jeugd B)15:00:00.001520:00:00.002017:00:00.001715:00:00.001517:00:00.001700:52:50.5417
Alle tijden
18
De Vos Naomi
SP&O20606F02F14 (Jeugd B)20:00:00.002019:00:00.001919:00:00.001918:00:00.001814:00:00.001400:53:51.1918
Alle tijden
19
Deprez Ilke
NLT10145F03F14 (Jeugd B)14:00:00.001411:00:00.001118:00:00.001806:00:00.00620:00:00.002000:54:16.7319
Alle tijden
20
GHILAIN AUDREY
ATCC 59039F02F14 (Jeugd B)18:00:00.001816:00:00.001620:00:00.002014:00:00.001419:00:00.001900:55:49.1020
Alle tijden
DNS
Dubin Bo
TBT18975F02F14 (Jeugd B)00:00:00.002100:00:00.002100:00:00.002100:00:00.002100:00:00.0021 - -
Alle tijden
DNS
Keunen Kyara
GLH08651F03F14 (Jeugd B)00:00:00.002100:00:00.002100:00:00.002100:00:00.002100:00:00.0021 - -
Alle tijden