Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

- Advocatenkantoor Eric Verbist (Bosman Koenraad, Tesseur Frank, Volkaerts Danny) - - - - - - - -
Alle tijden
- AJBAGPAOM (Maeyens An, Van Hemel Nick, DE WINTER GEERT) - - - - - - - -
Alle tijden
- ALD BOYS (Milissen Wim, Vande Voorde Rudy, Poncin Vincent) - - - - - - - -
Alle tijden
- ALD GIRL's POWER (Bouzin Stéphanie, De Bousser Sigrid, Razumova Youlia) - - - - - - - -
Alle tijden
- Antwerp Giants (veys philip, stynen bart, Pot Michele) - - - - - - - -
Alle tijden
- AP Hogeschool ladies (Taets An, Van Puymbroeck Linda, Plaetinck Silke) - - - - - - - -
Alle tijden
- AP Hogeschool men (Clerckx Joeri, Persoons Jef, Weemaes Thomas) - - - - - - - -
Alle tijden
- Beauregard 1 (Verstraeten Cedric, Janssens Raphael, Janssens Alban) - - - - - - - -
Alle tijden
- Beauregard 2 (Janssens Alban, Verstraeten Cedric, Janssens Raphael) - - - - - - - -
Alle tijden
- Beauregard 3 (Decaluwe Vincent, Ghyoot Wouter, Janssens Erwin) - - - - - - - -
Alle tijden
- Beauregard 4 (Hellemans Lucas, Verhaeren Dirk, Ghysbrecht Dieter) - - - - - - - -
Alle tijden
- B&G Team (Van Hoof Erwin, Boeckstaens Rudi, Anthonis Kim) - - - - - - - -
Alle tijden
- Bike & Run Lab (De Blauwe Steve, Pascal Claessens Pascal, Meeuwssen Caroline) - - - - - - - -
Alle tijden
- Bike & Run lab (De Coster Tom, Sannen Manuel, Van Buggenhout Pieterjan) - - - - - - - -
Alle tijden
- Bruinvis Triatlon Team (Reyniers Geert, Hermans Tijs, Vannitsen Ben) - - - - - - - -
Alle tijden
- CGG De Pont Jong (Verhoeven Rutger, Bloem Ashley, Van Gorp Ellen) - - - - - - - -
Alle tijden
- CORES Development (Van Schap Michael, Lauwers Werner, De Raedemaeker Koenraad) - - - - - - - -
Alle tijden
- Cosimco (Van Den Kerckhove Brecht, Van Den Borne Eric, Van Doorslaer Jeroen) - - - - - - - -
Alle tijden
- CUMMINS 1 (Thijs Marco, Van Oevelen Yannick, Colpaert Cedric) - - - - - - - -
Alle tijden
- CUMMINS 2 (Ceuterick Jan, Sol Levi, Staut Christine) - - - - - - - -
Alle tijden
- DAPPERITIEFJES (Dierkx Els, De Swert Kizzy, Goossens Ellen) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Kinder Hardware (De Kinder Hans, De Wever Steven, Verhelst Jurgen) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Pont Oud (Langenus Eva, van Waterschoot Tom, Linsen Ken) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Snelle Slakken (Haesen Sebastian, De Vos Xander, Gonzalez Miguel) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Toerist-Biking (Jurgens Thomas, Goetshouwers Stenn, Lunders Mats) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Zamboni Dansers (Van Den Eynde Patrick, De Roeck jeroen, Zamboni Claudia) - - - - - - - -
Alle tijden
- De Zoete Sporters (De Laet Els, Marien Maikel, Verschueren Mia) - - - - - - - -
Alle tijden
- Dentius (Van Gool Michaël, Deferme Michael, Loa Jonathan) - - - - - - - -
Alle tijden
- DOBO (Van Neck Ilse, Thijs Frank, Carlier Peter-Jan) - - - - - - - -
Alle tijden
- Drugs By Gea (dupont laurine, de peuter michiel, wouters sil) - - - - - - - -
Alle tijden
- DUPONT_LAB (Van der Aerschot Bruno, De Nil Bruno, VAN DEN MOOTER LUC) - - - - - - - -
Alle tijden
- DUPONT_SURLYN (SUAREZ JAVIER, HOUWEN BERT, VAN CUTSEM FREDERIK) - - - - - - - -
Alle tijden
- DUPONT_ZYTEL (De Borger Peter, BOHETS WILLY, DE WIN KURT) - - - - - - - -
Alle tijden
- Egemin 1 (Henrard Eric, Mouws Steven, Verheyden Bert) - - - - - - - -
Alle tijden
- Egemin 2 (Desmet Stijn, De Jonghe Ben, Van Der Velden Dirk) - - - - - - - -
Alle tijden
- ENGIE COFELY (De Wachter Jonas, Vermeiren Tom, De Boer Sebastian) - - - - - - - -
Alle tijden
- Fietsen Verhelst Kortenberg (Fievez Tim, Blockmans Bart, D'Haese Johan) - - - - - - - -
Alle tijden
- fighting team guy 1 (huybrechts Guy, Liers Gorik, Borremans Leo) - - - - - - - -
Alle tijden
- fighting team guy 2 (Verlaeckt Tanne, Geeraert Lieve, De Souter Kimberley) - - - - - - - -
Alle tijden
- fighting team guy 3 (Van Frausum Barthold, Weijnnats Geert, Van Frausum Jonas) - - - - - - - -
Alle tijden
- Franki 1 (Spildooren Jurgen, Poppe Jan, De Maer Michel) - - - - - - - -
Alle tijden
- Franki 2 (Vandendorpe Bertie, De Smedt Tom, De Munck Annelies) - - - - - - - -
Alle tijden
- Frank's Army (Mentens Nele, Van Loock Frank, Terryn Sara) - - - - - - - -
Alle tijden
- Freestylers (augustynen carolien , Ronald Vanhamme, Van Laetem Sara) - - - - - - - -
Alle tijden
- GEA Soft A (van raemdonck nick, van de vijver govert, goris maarten) - - - - - - - -
Alle tijden
- GEA Ultimate Pros (spierings marcel, cannaerts bart, boyd cait) - - - - - - - -
Alle tijden
- GEA Validation (claesens daan, somers tomas, luyckx wouter) - - - - - - - -
Alle tijden
- geAteam (staut maarten, sterkens jeroen, van laere nic) - - - - - - - -
Alle tijden
- Gouden Carolus (wybouw bram, Willemen Simon, Vermost Willem) - - - - - - - -
Alle tijden
- Hansea 1 (Verhuyght Jurgen, Deraeck Pascal, Herman Gert) - - - - - - - -
Alle tijden