Resultaten & rankings wedstrijd

Shared_Items

Resultaten

1EFC-JODA-ITC 1 (Uyttenhove Louis, Dequae Nele, Desender Victor) - - - - - - - - - - 01:00:47.191
Alle tijden
2KTT Junioren (Ghielens Wout, Van Dycke Vera, Voorhof Robbe) - - - - - - - - - - 01:01:03.512
Alle tijden
3KTT junioren + Rhune (De Ceuster Jasper, Haeverans Tuur, Vansteenkiste Rhune) - - - - - - - - - - 01:01:14.163
Alle tijden
4KTT Jeugd A (Cannaerts Thibaut, Geentjens Anne-Sophie, Van Nuffelen Wout) - - - - - - - - - - 01:01:16.134
Alle tijden
5TDL (Delvaux Pep, Wittemans Mit, Philippe Hugo) - - - - - - - - - - 01:01:18.275
Alle tijden
6TTB1 (VANDERMUNTER BASTIEN, BEFAYT YAËL, JANNEDOTHEE Juliette) - - - - - - - - - - 01:01:32.336
Alle tijden
7TBT Jeugd A (Debecker Thomas, Debecker Eline, Franco Ward) - - - - - - - - - - 01:02:01.247
Alle tijden
8KTT Jeugd B (Cannaerts Dries, Roelans Marthe, Smolders Jens) - - - - - - - - - - 01:02:32.348
Alle tijden
9TBT Jeugd B (Masyn Jasper, Minnebo Lotte, Debecker Thibaut) - - - - - - - - - - 01:02:51.269
Alle tijden
10TBT junioren (Franco Wout, Dubin Bo, Baert Luka) - - - - - - - - - - 01:03:59.4910
Alle tijden
11TTB2 (ZAOUDI ISMAEL, MORENO ALEXIS, PANAGIOTIDIS MARINE) - - - - - - - - - - 01:04:31.5111
Alle tijden
12No Limit Team - jeugd B (Huyghe Cis, Devos Jasper, Demuynck Maud) - - - - - - - - - - 01:04:38.0312
Alle tijden
13SP&O Junioren - Team Jasmien (Van den Daele Niels, Van Den Daele Jasmien, Globevnik Mathijs) - - - - - - - - - - 01:04:45.6113
Alle tijden
14EFC-JODA-ITC 2 (VERCAMMEN SEPPE, Cottenie Emma, Roman Camille) - - - - - - - - - - 01:05:06.1814
Alle tijden
15ATRIAC Junioren (Moens Milo, Rooman Sarah, Van Buynder Thibaud) - - - - - - - - - - 01:05:46.9115
Alle tijden
16EFC-JODA-ITC 3 (De Meulenaere Runar, de Meulenaere Marit, Declercq Lucas) - - - - - - - - - - 01:07:23.2916
Alle tijden
17TRIGT (CHAUVEHEID VIOLETTE, CHAUVEHEID THEOTIME, ROBERT Clara) - - - - - - - - - - 01:09:46.5917
Alle tijden
18SP&O Jeugd C - Team Diede (Vereycken Rik, Thijs Diede, Van Hissenhoven Stan) - - - - - - - - - - 01:11:26.1118
Alle tijden
19ATRIAC Jeugd A (Van den Brande Vanhaevre Jasper, Dejonckheere Aiko, Van Ishoven Do) - - - - - - - - - - 01:12:37.5619
Alle tijden
20Athletes for Hope Jeugd (Fleerackers Preben, Vrints Celine, Van Loocke Cas) - - - - - - - - - - 01:14:37.0220
Alle tijden
21KTT Team C-blue (Geentjens Maxime, Cannaerts Margot, Peeters Dean) - - - - - - - - - - 01:17:28.4621
Alle tijden
22SP&O Jeugd C - team Sofie (Cools Dries, De Leeuw Sofie, Avonts Milo) - - - - - - - - - - 01:18:26.8522
Alle tijden
23ATRIAC Jeugd B (Bresseleers Jeroen, Wachters Lana, De Clercq Daan) - - - - - - - - - - 01:20:00.5723
Alle tijden
24KTT Team C-Black (Ghielens Flo, Horemans Kaat, De Witte Evert) - - - - - - - - - - 01:20:04.5224
Alle tijden
25KTT Team C-red (Kerckhofs Frouke, Heylen Senne, Liekens Jinthe) - - - - - - - - - - 01:25:54.4425
Alle tijden
26KTT Team C-Yellow (Van Brandt Marilise, Meeus Sander, Driesen Lilly) - - - - - - - - - - 01:27:05.2026
Alle tijden
27SP&O Junioren - Team Pauline (De Graef Seppe, De Groof Pauline, Thijs Balte) - - - - - - - - - - 00:59:46.7027
Alle tijden